GOLVLAMPA, trä och mässing, 1900-talets mitt.

297977. GOLVLAMPA, trä och mässing, 1900-talets mitt.

Golvlampa med två ljusarmar, höjd 153 cm.

Lampskärmar med skador, mässing med missfärgning, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 807