SALONGSGRUPP, 2 delar, Rokokostil, 1950-tal.

297963. SALONGSGRUPP, 2 delar, Rokokostil, 1950-tal.

Soffans längd 190 cm Djup 82 cm. Höjd 87 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 869