SOFFA, 1960/70-TAL, OPE-möbler.

297950. SOFFA, 1960/70-TAL, OPE-möbler.

Tygklädsel. Längd 257 cm. Djup 80 cm. Höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 901