SKIVSPELARE DUAL.

SKIVSPELARE DUAL.
2979458. SKIVSPELARE DUAL.

Skivspelare Dual typ 1225, längd 39cm höjd 15cm, bredd 33cm.

Bruksslitage, repor, för funktionen ansvaras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!
2979458. SKIVSPELARE DUAL.

Antal besök: 649