FINN JUHL. soffa NV-53.

297941. FINN JUHL. soffa NV-53.

formgivning Finn Juhl 1953
Niels Vodder design (stämplad)
Teakram, stoppad och täckt med textilöverdrag.
sitthöjd 37 cm
Höjd 73 cm
Djup 70cm
Bredd 127cm.

Tecken på slitage på ramen, små stötar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

formgivning Finn Juhl 1953
sitthöjd 37 cm
Höjd 73 cm
Djup 70cm
Bredd 127cm.

Antal besök: 3 229