BOWLER- & CYLINDERHATT, 1900-tal.

2979223. BOWLER- & CYLINDERHATT, 1900-tal.

Ca storlek 55.

Bruksslitage Smärre nötnigar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca storlek 55.

Bruksslitage Smärre nötnigar.

Antal besök: 361