LOCKURNOR, 1 par, försilvrade, sengustavianska 1800-talets första hälft.

297883. LOCKURNOR, 1 par, försilvrade, sengustavianska 1800-talets första hälft.

Urnor på ben, med lejonhandtag,
Höjd 25 cm, längd 18 cm.

Bruksslitage samt bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm, längd 18 cm.

Bruksslitage samt bucklor.

Antal besök: 866