LUFTGEVÄR, Diana mod 25.

LUFTGEVÄR, Diana mod 25.
2978764. LUFTGEVÄR, Diana mod 25.

Längd, ca 96 cm.
Dosa med skott medföljer.

Bruksslitage
Ej funktionstestad
Repor, slagmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd, ca 96 cm.
Dosa med skott medföljer.

Bruksslitage
Ej funktionstestad
Repor, slagmärke.

Antal besök: 1 326