ARMBANDSUR, Citizen Promaster Aqualand, 2000-tal.

2978692. ARMBANDSUR, Citizen Promaster Aqualand, 2000-tal.

Citizen Promaster Aqualand, boett och länk i rostfritt stål, blå urtavla med två digitaldisplayer. Quartzverk caliber C500, boettens Ø 46 mm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 341