MATSALSSKÅP, barockstil, 1900-talets första hälft.

297852. MATSALSSKÅP, barockstil, 1900-talets första hälft.

Längd 169, bredd 54, höjd 170 cm.

Bruksslitage, sprickor i benen samt en låsring saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 752