SOFFA, gustaviansk, 1700-tal.

SOFFA, gustaviansk, 1700-tal.
297831. SOFFA, gustaviansk, 1700-tal.

Utdragbar.
Längd ca. 179 cm.

Lock saknas.
Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utdragbar.
Längd ca. 179 cm.

Lock saknas.
Slitage, skador.

Antal besök: 1 019