TRÄDGÅRDSBORD, 7 delar, 1900-tal.

297796. TRÄDGÅRDSBORD, 7 delar, 1900-tal.

Bord, 6 fåtöljer.

Slitage, bord med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, 6 fåtöljer.

Antal besök: 827