VÄRDEFACK, 2 st. metall, Orderinvest, 2000-tal.

2977706. VÄRDEFACK, 2 st. metall, Orderinvest, 2000-tal.

Värdefack med nycklar.
Mått ca: 20x15x15 cm.
Nycklar medföljer.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Värdefack med nycklar.
Mått ca: 20x15x15 cm.
Nycklar medföljer.

Bruksskick.

Antal besök: 170