PAUL RENE GAGUIN (1911-1976). Färglitografi, signerad och daterad 1956, numrerad 206/310.

29777. PAUL RENE GAGUIN (1911-1976). Färglitografi, signerad och daterad 1956, numrerad 206/310.

Komposition i blågröna toner. 58x73 cm.

Gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnat blad.

Antal besök: 1 039