SOFFBORD, metall samt glas, 1900-talets andra hälft.

297732. SOFFBORD, metall samt glas, 1900-talets andra hälft.

Längd 120 bredd 80 höjd 44 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 676