RALPH LUNDQUIST. Litografi.

RALPH LUNDQUIST. Litografi.
2977302. RALPH LUNDQUIST. Litografi.

Mått inkl ram 49 x 63 cm

signerad samt numrerad 149/150.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått inkl ram 49 x 63 cm

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 295