MANSCHETTKNAPPAR, 21 par, 1900-tal.

297692. MANSCHETTKNAPPAR, 21 par, 1900-tal.

Varierande material och utförande. Bl a ett par i emalj märkta Jytte.

Varierande slitage. Fläckar. Enstaka sten möjligen med senare limning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 947