SKÅL PÅ FOT, silver och glas, Carl Weishaupt, Tyskland, 1800-tal.

297642. SKÅL PÅ FOT, silver och glas, Carl Weishaupt, Tyskland, 1800-tal.

Höjd ca. 15 cm.

Slitage, smärre nagg. Fästanordning defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 15 cm.

Antal besök: 958