FICKUR, 4 st, samt FICKURSSTÄLL, 18/1900-tal.

297630. FICKUR, 4 st, samt FICKURSSTÄLL, 18/1900-tal.

1 st fickursställ, mässing.
1 st fickur märkt bakom urverk, Grand Prix, Paris, 1900, boett i silver.
1 st fickur, Elgin.
2 st fickur, Helvetia, boett i silver.

Bruksslitage, repor, Elgin med lös minutvisare, fickursställ ej tillhörande, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st fickursställ, mässing.
1 st fickur, Elgin.

Antal besök: 1 406