BOKSKÅP, senempire, 1800-tal.

BOKSKÅP, senempire, 1800-tal.
297624. BOKSKÅP, senempire, 1800-tal.

Längd 120, bredd 47, höjd ca 215 cm.

Slitage, dekor- och fanerskador, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 220