KLOCKKEDJA, 18k guld, svensk import, 1900-tal.

297609. KLOCKKEDJA, 18k guld, svensk import, 1900-tal.

Längd ca 28 cm.
Vikt ca 21,7 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 28 cm.
Vikt ca 21,7 gram.

Slitage.

Antal besök: 636