SIDEBORD, teak, 50-60-tal.

SIDEBORD, teak, 50-60-tal.
2975727. SIDEBORD, teak, 50-60-tal.

Längd 170 cm , djup 42 cm, Höjd 94 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 888