STOLAR, 2+2 st, 1800-tal.

STOLAR, 2+2 st, 1800-tal.
297552. STOLAR, 2+2 st, 1800-tal.

Spjälade ryggar.

Slitage, repor och märken, renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spjälade ryggar.

Antal besök: 806