19: E C. SEXDRAGANDE TELESKOP.

2975443. 19: E C. SEXDRAGANDE TELESKOP.

TELESKOP, mässing, 1800-tal, L. 15cm.utsträckt L. 57,2 cm.

Allmänt slitage från ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 287