SKÅP, betsad furu, sekelskifte 1800-/1900-tal.

297543. SKÅP, betsad furu, sekelskifte 1800-/1900-tal.

Tredelat, välvd krönöverdel. Överdel med skedhylla, två lådor och två dörrar. Underdel med två dörrar.
Höjd 216, längd 135, bredd 48 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 440