LJUSKRONA, med prismor, empirestil, 1900-tal.

297495. LJUSKRONA, med prismor, empirestil, 1900-tal.

5 st ljusarmar respektive 5 st ljuspunkter.
Med blå glasskål.
Elektrifierad.
Totalhöjd ca 78 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med blå glasskål.
Elektrifierad.
Totalhöjd ca 78 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 621