BORDSUR samt KANDELABRAR, 1 par 1800-tal, Italien.

297487. BORDSUR samt KANDELABRAR, 1 par 1800-tal, Italien.

klocka, höjd 62 cm, 35 x 20 cm
kandelabrar, höjd 59,5 cm, 15,5 x 15,5 cm
brons och metall med emaljerade delar.

ej funktionstestad, bruksslitage, bra skick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 4 719