PLÅTSKYLT, Skandia, Lehmann Steglitz, 1900-tal.

297466. PLÅTSKYLT, Skandia, Lehmann Steglitz, 1900-tal.

Med texten, Bränn alltid Skandia, den goda Brunkols-Briketten.
Märkt Lehmann Steglitz, D.B.W. Braunschweig.
Med 4 st hål i vardera hörn för upphängning.
Yttermått 50,5 x 35,5 cm.

Bruksslitage, smärre färgsläpp, något bucklig, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 50,5 x 35,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 346