SMYCKEN, 8 delar, silver. 19/2000-tal.

29744. SMYCKEN, 8 delar, silver. 19/2000-tal.

Armband, Siam sterling, längd ca 16,5 cm.
Hänge med gulbrun sten.
Hänge, Sala Silver Malm.
Hänge i form av kors.
Nyckelring, dekor av älg, Alton.
Ring med grön sten, strlk 16,5.
Brosch/Hänge med grön emaljdekor, C G Hallberg, längd ca 3 cm.
Brosch, lövformad, längd 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänge med gulbrun sten.
Hänge, Sala Silver Malm.
Hänge i form av kors.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 396