BORD, gustaviansk stil, vitlackad, 1900-talets senare del.

297387. BORD, gustaviansk stil, vitlackad, 1900-talets senare del.

Skuren dekor av löpande hund längs sarg, kannelerade nedåt avsmalnande ben. Höjd 66, längd 85, bredd 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 621