GRINDAR, ett par, trä, 1900-tal.

297383. GRINDAR, ett par, trä, 1900-tal.

Total längd ca. 310 cm.
Höjd 125 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca. 310 cm.
Höjd 125 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 100