REKLAMSKYLT, Traktor modell, Nuffield Universal, tryckt av The Nuffield Press Limited, Cowley, Oxford, England, 1900-tal.

2973830. REKLAMSKYLT, Traktor modell, Nuffield Universal, tryckt av The Nuffield Press Limited, Cowley, Oxford, England, 1900-tal.

Bildyta ca 63 x 88 cm.

Slitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 63 x 88 cm.

Slitage. Fläckar.

Antal besök: 1 093