LARS JOHANSSON. Tuschteckning.

297366. LARS JOHANSSON. Tuschteckning.

Surrealistisk komposition med segelbåt. Signerad och daterad 1980. 53x38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 799