BERTH UHNO. Olja på duk. Signerad och daterad Juli-Aug 1994.

297323. BERTH UHNO. Olja på duk. Signerad och daterad Juli-Aug 1994.

32.7 x 23.5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32.7 x 23.5 cm.

Antal besök: 860