LÄNK TILL DAMARMBANDSUR, 18K vitguld med diamanter, totalt ca 0,18 ct. Vikt 24,2 g.

297310. LÄNK TILL DAMARMBANDSUR, 18K vitguld med diamanter, totalt ca 0,18 ct. Vikt 24,2 g.

Längd 18,5 cm. 8/8-slipade diamanter.

Bruksslitage. Repor på glas. En diamant saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 813