KAFFEKOPPAR, med fat, 10 st. Hagtorn, Gustavsberg.

297253. KAFFEKOPPAR, med fat, 10 st. Hagtorn, Gustavsberg.

10 kaffekoppar med 11 kaffefat.

Dekor med slitage, en kaffekopp med nagg och hårspricka, en med nitad lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 900