SMYCKEN, 5 delar, delvis silver, 1900-tal.

297249. SMYCKEN, 5 delar, delvis silver, 1900-tal.

Bland annat brosch i form av blomma GK Stockholm, hänge omärkt med kedja (hänge diameter ca 5,5 cm.), brosch med studentmärke.

Slitage. Brosch med studentmärken med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 824