GUNGSTOL "Isabella", Karl-Axel Adolfsson, Gemla.

297237. GUNGSTOL "Isabella", Karl-Axel Adolfsson, Gemla.

1900-talets andra hälft.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets andra hälft.

Färgslitage.

Antal besök: 945