Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ERIK ELKAN. Strandmotiv med figurer vid båt. Olja på duk, signerad. .
29723. ERIK ELKAN. Strandmotiv med figurer vid båt. Olja på duk, signerad. .
40x50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40x50 cm.
Göteborgs Auktionsverk
4 586