Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR; 1 par, sengustaviansk stil, 1900-tal.
29722. STOLAR; 1 par, sengustaviansk stil, 1900-tal.
Skuren dekor.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Skuren dekor.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
468