VÄSKA, Christian Dior, Frankrike. 1900-tal.

297223. VÄSKA, Christian Dior, Frankrike. 1900-tal.

Brickmärkt Christian Dior, Made in Spain.

Axelrem i form av kedjor i gulmetall. Längd ca. 31 cm.

Smärre fläckar utvändigt. Insida med fläckar och ställvis kraftiga slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 649