BORDSLAMPA, med fot i form av elefant, 1900-tal.

29720. BORDSLAMPA, med fot i form av elefant, 1900-tal.

höjd 57 cm.

Slitage, skador, betarna av.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 57 cm.

Slitage, skador, betarna av.

Antal besök: 792