BYRÅ, England, 1800-tal.

BYRÅ, England, 1800-tal.
2972077. BYRÅ, England, 1800-tal.

Mahogny. Utdragbar skiva. Längd 77 cm, bredd 47 cm, höjd 76 cm.

Ytslitage samt märken förekommer. Skiva med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 423