LJUSKRONA, blått och klarglas samt gjutjärn, Erik Höglund för Boda 1960-tal.

297132. LJUSKRONA, blått och klarglas samt gjutjärn, Erik Höglund för Boda 1960-tal.

6 ljusarmar. Höjd 40 cm samt 4 st förlängningsarmar à 17 cm.

Patinering med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Patinering med slitage.

Antal besök: 1 442