HÄNGE i sterlingsilver, David Andersen, Norge, 1960/70-tal.

297103. HÄNGE i sterlingsilver, David Andersen, Norge, 1960/70-tal.

Hänge med stavar i geometriska former.
Längd 7,5 cm.
Bredd 3,5 cm.
Vikt 12 gram.
Stämplad David-Andersen Norway sterling 925 S, Kattfot, S.

Bruksskick. Någon repa samt märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 7,5 cm.
Bredd 3,5 cm.
Vikt 12 gram.

Antal besök: 1 553