BORDSLYSTER, samt ljusmanschetter, mässing och glas, 1900-tal.

297093. BORDSLYSTER, samt ljusmanschetter, mässing och glas, 1900-tal.

Bordslyster med hållare för två ljus, höjd 38 cm
7 ljusmanschetter i glas medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 115