LJUSSTAKAR, samt sockerskål, nysilver, 1900-tal.

297088. LJUSSTAKAR, samt sockerskål, nysilver, 1900-tal.

Ljusstakarnas höjd 17,5 cm
Sockerskålens längd 14 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakarnas höjd 17,5 cm
Sockerskålens längd 14 cm.

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 453