MATTA, Rölakan, signerad IS, Ingegerd Silow, 201x136 cm.
297068. MATTA, Rölakan, signerad IS, Ingegerd Silow, 201x136 cm.
Bruna toner.
Slitage, fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bruna toner.
Slitage, fläckar.
Leiflers Auktionshus
619