JOHN WALKER. "Creekside III". Färgserigrafi, signerad och daterad 1989 och numrerad 8/15.

297041. JOHN WALKER. "Creekside III". Färgserigrafi, signerad och daterad 1989 och numrerad 8/15.

Bildyta 41 x 30 cm, bladstorlek 100 x 98 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 860