SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
297020. SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

Två lådor i sarg, utfällbar klaff, kopplade ben. Längd 125 ink klaff, bredd 118, höjd 68 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 696